Vítejte!

O našem obchodě

V našem sortimentu najdete počítačové komponenty a příslušenství pro zákazníky, kteří si pod pojmem "počítač" nepředstaví pouze pracovní nástroj, ale chápou ho jako neoddělitelnou součást své osobnosti. Vedle luxusních počítačových skříní, doplňků pro účinné chlazení a odhlučnění nabízíme značkové grafické karty určené pro extrémní přetaktování a další nezbytné produkty pro náročné hráče.

Naším cílem je nabídnout Vám nejenom dobrou cenu a široký sortiment, ale především kvalitní služby a zákaznický servis. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležitým zdrojem informací a zpětná vazba, kterou od Vás máme, vede k neustálému zlepšování služeb. Průběžně pro Vás rozšiřujeme nabídku a snažíme se Vám nabídnout atraktivní zboží za zajímavé ceny. Rádi Vám na základě Vaší poptávky nabídneme zboží, které není ve standardní nabídce našeho e-shopu!

I přesto, že jsme německá firma, má u nás spotřebitel stejná práva, jako při nákupu zboží v ČR. Nařízení Řím I. vstoupilo v platnost 17. prosince 2009 a nahradilo tzv. Římskou úmluvu, která neposkytovala spotřebitelům dostatečnou ochranu při nákupu online v jiných zemích EU. Toto nové evropské nařízení přineslo jasná pravidla pro nákupy přes internet v rámci EU. Při nákupu u nás se tak můžete spolehnout na úroveň právní ochrany, na kterou je zvyklí v ČR. Nákupu u nás se tak nemusíte obávat.

TOPlist