O našem obchodě

V našem sortimentu najdete počítačové komponenty a příslušenství pro zákazníky, kteří si pod pojmem "počítač" nepředstaví pouze pracovní nástroj, ale chápou ho jako neoddělitelnou součást své osobnosti. Vedle luxusních počítačových skříní, doplňků pro účinné chlazení a odhlučnění nabízíme značkové grafické karty určené pro extrémní přetaktování a další nezbytné produkty pro náročné hráče.

Naším cílem je nabídnout Vám nejenom dobrou cenu a široký sortiment, ale především kvalitní služby a zákaznický servis. Potřeby našich zákazníků jsou pro nás důležitým zdrojem informací a zpětná vazba, kterou od Vás máme, vede k neustálému zlepšování služeb. Průběžně pro Vás rozšiřujeme nabídku a snažíme se Vám nabídnout atraktivní zboží za zajímavé ceny. Rádi Vám na základě Vaší poptávky nabídneme zboží, které není ve standardní nabídce našeho e-shopu!

Kontakty

Telefon

+420 910 126 892
Po - Pá, 9:00 - 16:00

E-mailová adresa

info@tiphardware.cz

Kontaktní formulář

Sídlo

FB Handel und Service GmbH
Nordstr. 11a
02763 Zittau
Deutschland
DIČ DE272197922

Společnost je zapsána v obchodním rejstříku pod HRB 33388, soudní příslušnost Dresden, Deutschland

Česká korespondeční adresa

FB Handel und Service GmbH
P.O.BOX 8
46334 Hrádek nad Nisou
Česká republika

Telefonicky nás můžete kontaktovat každý pracovní den mezi 9. a 16. hodinou, v případě nezastižení využijte e-mailové komunikace, popř. kontaktního formuláře viz níže. Pokud máte dotaz ohledně objednávky, připravte si její číslo. Na e-mailové dotazy se snažíme odpovídat v co nejkratší možné době.

Návštěvy či osobní odběry jsou možné na adrese provozovny po předchozí domluvě. Veškerou písemnou korespondenci doporučujeme zasílat na českou korespondenční adresu, popř. na adresu sídla (viz výše).

Kontaktujte nás

Kontaktní formulář